Jaki stelaż podtynkowy Cersanit wybrać?

Jaki stelaż podtynkowy Cersanit wybrać?

Cersanit jest marką, która już od wielu lat cieszy się wyjątkową popularnością wśród inwestorów. W swojej ofercie firma posiada wiele produktów do kuchni i łazienki, w tym m.in. zestawy podtynkowe wysokiej jakości. Jeśli właśnie zastanawiasz się, jaki stelaż podtynkowy Cersanit wybrać, znamy odpowiedź na twoje pytanie!

Stelaż podtynkowy do WC 40 cm CERSANIT AQUA 02 S97-063

Ten stelaż podtynkowy Cersanit musiał znaleźć się w naszym zestawieniu. Nic dziwnego, bo producent dołożył wszelkich starań, by dostępny w jego ofercie produkt cechował się najwyższą jakością wykonania oraz wysokim stopniem bezawaryjności. Może być on zastosowany do wiszącej miski WC w lekkiej zabudowie. Stelaż marki Cersanit został wyposażony w nowoczesne rozwiązania, jak np. mechaniczny zawór spłukujący oraz cichy zawór napełniający.

Jeśli chodzi o stelaż podtynkowy Cersanit 40 cm, poszczególne elementy zostały tutaj wykonane z tworzyw sztucznych i metalu, co jest niewątpliwą zaletą, gwarantującą trwałość zastosowanego rozwiązania. Na szczególną uwagę, jeśli chodzi o stelaż podtynkowy Cersanit Aqua, zasługuje przede wszystkim 3-stopniowa regulacja kolana odpływowego. W zestawie znaleźć można również zestaw montażowy, choć przycisk spłukujący należy odkupić osobno, korzystając np. z oferty sklepu internetowego z szerokim asortymentem.

Kompleksową oferta stelaży podtynkowych WC

stelaże Cersanit

Stelaż podtynkowy do miski WC Cersanit TECH LINE BASE K97-491

To swoista odpowiedź producenta na potrzeby osób, zainteresowanych praktycznymi, a zarazem nowoczesnymi technologiami, które chcą one zastosować w swojej łazience. Takie stelaże podtynkowe wc wykorzystywane są w lekkiej zabudowie. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj stopa obrotowa 360 stopni, umożliwiająca 4 pozycje ustawienia.

Szczególnym atutem, który oferuje producent w tym przypadku, będzie jednak cichy zawór napełniający i izolacja styropianowa. Jeśli chodzi o Cersanit stelaż podtynkowy montaż preferowany jest u osób, posiadających wyjątkowo małe łazienki. Jest on bowiem ultra wąski i pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości przestrzeni. Dodatkowo stelaże podtynkowe Cersanit z tej grupy posiadają również możliwość regulacji ilości spuszczanej wody, co z pewnością przełoży się na wysokość opłacanych rachunków.

Stelaż podtynkowy TECH LINE OPTI

Wśród artykułów od Cersanit, na szczególną uwagę zasługuje również stelaż podtynkowy TECH LINE OPTI. W tym przypadku uwagę zwraca mechaniczny sposób działania systemu oraz wytrzymałość na obciążenie, wynoszące nawet 400 kg.

Użytkownicy mogą tutaj skorzystać z technologii FRESH SYSTEM. Polega ona na wyposażeniu stelaża w koszyczek, przystosowany do kostek odświeżających. Z kolei uchwyty typu QUICK FIX stwarzają możliwość obrotu wokół własnej osi. Szczególnym atutem będzie również hamulec w stopie, który ułatwia montaż stelaża przez jedną osobę, bez konieczności korzystania z fachowej pomocy. Coraz więcej osób decyduje się również na stelaż podtynkowy do wc Remo Cersanit, cieszący się dużą dostępnością w sklepach i sukcesywnie rosnącą ilością zamówień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście − osiem =